• 2015/01/05

EFHR poszukuje nowych pracowników

post_logo_efhrEuropejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) poszukuje nowych pracowników na stanowisko:

  1. Administratora
  2. Koordynatora projektów

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych prawami człowieka oraz prawami mniejszości narodowych. Poszukujemy osoby ambitnej, chcącej się uczyć i rozwijać. Znajomość prawa i księgowości jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

o    twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę;

o    możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;

o    możliwość używania języka obcego w pracy;

o    ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach, stażach i warsztatach.

Zakres obowiązków Administratora:

o    administrowanie Centrum Pomocy Prawnej;

o    współpraca z instytucjami, organizacjami, mediami.

Zakres obowiązków koordynatora projektów:

o    przygotowywanie i koordynowanie projektów;

o    przygotowywanie komunikatów informacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka litewskiego, polskiego, angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i piśmie;
  • komunikatywność, otwartość i elastyczność oraz chęć dalszego rozwoju;
  • zdolności analityczne;
  • pozytywne nastawienie do człowieka;
  • wrażliwość społeczna;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą – czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny napisane w języku polskim lub angielskim na adres karjera@efhr.eu z dopiskiem ADMINISTRATOR, jeżeli aplikujesz na stanowisko administratora lub KOORDYNATOR PROJEKTÓW jeżeli aplikujesz na stanowisko koordynatora projektów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 stycznia 2015 r.

EFHR

Powiązane artykuły

Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

W dniu 4 marca 2024 r. Sąd Rejonowy w Wilnie wydał orzeczenie w sprawie Pana Jarosława…
Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Sejm Republiki Litewskiej tuż przed końcem swojej kadencji zajmie się opracowaniem aktów prawnych dotyczących m.in. ochrony…
Stanowisko Europejskiej Fundacji Praw Człowieka w sprawie niepewnej przyszłości szkół dla mniejszości narodowych na Litwie

Ministerstwo Oświaty, Nauki i Sportu po raz kolejny wypowiada się w sprawie szkół mniejszości narodowych. Ministerstwo…