• 2015/01/05

EFHR poszukuje nowych pracowników

post_logo_efhrEuropejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) poszukuje nowych pracowników na stanowisko:

  1. Administratora
  2. Koordynatora projektów

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych prawami człowieka oraz prawami mniejszości narodowych. Poszukujemy osoby ambitnej, chcącej się uczyć i rozwijać. Znajomość prawa i księgowości jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

o    twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę;

o    możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;

o    możliwość używania języka obcego w pracy;

o    ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach, stażach i warsztatach.

Zakres obowiązków Administratora:

o    administrowanie Centrum Pomocy Prawnej;

o    współpraca z instytucjami, organizacjami, mediami.

Zakres obowiązków koordynatora projektów:

o    przygotowywanie i koordynowanie projektów;

o    przygotowywanie komunikatów informacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość języka litewskiego, polskiego, angielskiego oraz rosyjskiego w mowie i piśmie;
  • komunikatywność, otwartość i elastyczność oraz chęć dalszego rozwoju;
  • zdolności analityczne;
  • pozytywne nastawienie do człowieka;
  • wrażliwość społeczna;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą – czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny napisane w języku polskim lub angielskim na adres karjera@efhr.eu z dopiskiem ADMINISTRATOR, jeżeli aplikujesz na stanowisko administratora lub KOORDYNATOR PROJEKTÓW jeżeli aplikujesz na stanowisko koordynatora projektów. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 stycznia 2015 r.

EFHR

Powiązane artykuły

Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Sprawa prowadzona przez Europejską Fundację Praw Człowieka (EFHR) dotycząca zapisu imienia i nazwiska profesora Jarosława Wołkonowskiego…
Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

W dniu 4 marca 2024 r. Sąd Rejonowy w Wilnie wydał orzeczenie w sprawie Pana Jarosława…
Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Sejm Republiki Litewskiej tuż przed końcem swojej kadencji zajmie się opracowaniem aktów prawnych dotyczących m.in. ochrony…