• 2015/05/11

Facebook’owy Konkurs o Wolontariacie Europejskim oraz programie Erasmus+

Facebook’owy Konkurs o Wolontariacie Europejskim oraz programie Erasmus+

EU_flag_Erasmus__vect_POSDrogie Młode Pokolenie Europy! Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) ma zaszczyt zaprosić Was do udziału w naszym cotygodniowym konkursie dotyczącym Wolontariatu Europejskiego (EVS).

EVS jest częścią programu Erasmus+ którego celem jest umożliwienie wyjazdu za granicę oraz zdobycie pierwszych zawodowych doświadczeń młodzieży z całej Europy. Pozwól by to właśnie Wolontariat Europejski i program Erasmus+ dał Ci szansę na udany start w przyszłość. Gra rozpoczyna się 11 maja na profilu EFHR na facebook’u.

Brałeś już udział w Wolontariacie Europejskim?

Jeśli nie, nie wahaj się! Wolontariat Europejski to doświadczenie które odmieni Twoje życie. Ponadto udział w Wolontariacie jest bezpłatny! Dowiedz się więcej o tej możliwości razem z EFHR. Weź udział w naszej grze bądź podziel się z nami swoim doświadczeniem!

Czy zostanę nagrodzony za udział w grze?

Oczywiście, że tak! My zawsze doceniamy Twoje zaangażowanie! Co tydzień nagrodzimy kogoś kto wziął udział w naszej grze. Co tydzień masz szansę wygrać gadżety EVS i programu Erasmus+ (kubki, torby, słuchawki i wiele innych).

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w naszym konkursie musisz tylko odpowiedzieć na nasze cotygodniowe pytanie, subskrybować nasz newsletter oraz polubić link do konkursu na facebook’owym profilu EFHR. Pytań szukaj na naszych profilach na Facebooku: tu oraz tu.

Wolontariat Europejski, czy mogę to zrobić z EFHR?

Oczywiście! Zawsze jesteśmy zadowoleni gdy otrzymujemy szansę na współpracę z nowymi, zmotywowanymi wolontariuszami. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem mail’a bądź naszej strony internetowej. Zdobądź się na odwagę, sprawdź się, udoskonal swoje umiejętności i zdobądź wiedzę o prawach człowieka właśnie z nami!

EFHR

Powiązane artykuły

Oferta pracy w EFHR na stanowisku koordynatora/-ki projektów

Oferta pracy w EFHR na stanowisku koordynatora/-ki projektów

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest organizacją pozarządową na Litwie działającą w zakresie ochrony i promowania…
Prezentacja kampanii EFHR „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i nazwisk” na obchodach dożynkowych w Solecznikach

Prezentacja kampanii EFHR „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i nazwisk” na obchodach dożynkowych w Solecznikach

17 września 2023 r. w parku miejskim w Solecznikach odbyły się tradycyjne dożynki. Dla południowo-wschodniego regionu…
Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) prezentuje kampanię społeczną pt. „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i nazwisk” na dożynkach w Rudziszkach

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) prezentuje kampanię społeczną pt. „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i…

W niedzielę 10-go września 2023 roku w Rudziszkach odbyło się tradycyjne święto plonów. Dożynki w tym…