• 2017/01/18

Oferta pracy w EFHR – dla administratora

Europejska Fundacja Praw Człowieka poszukuje nowego pracownika. Jeżeli interesujesz się prawami człowieka i chciałbyś pracować w jednej z najaktywniejszych organizacji pozarządowych w tej dziedzinie, czekamy na Ciebie.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju;
  • krajowe i międzynarodowe szkolenia, warsztaty i konferencje;
  • pracę w młodym zespole.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biura pod względem administracyjnym;
  • odbieranie połączeń telefonicznych i udzielanie informacji;
  • zarządzanie korespondencją i dokumentami wewnętrznymi;
  • poszukiwanie i systematyzowanie informacji;
  • przygotowywanie analiz i komunikatów;
  • przygotowywanie i wdrażanie projektów;
  • koordynowanie pracy pracowników i praktykantów;
  • administrowanie strony internetowej i portali społecznych;
  • inne zadania administracyjne i organizacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języków litewskiego, polskiego i angielskiego (koniecznie);
  • znajomość języka rosyjskiego mile widziana;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych;
  • znajomość księgowości i doświadczenie pracy administracyjnej mile widziane.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą, czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny (w języku polskim i litewskim) pod adresem karjera@efhr.eu  do dn. 15 lutego 2017 r.

EFHR

Powiązane artykuły

Czy na Litwie istnieje systemowe przyzwolenie na mowę nienawiści?

Internet stał się czymś więcej niż codziennym narzędziem informacji, pracy czy rozrywki. Mowa nienawiści również znalazła…
Poznajcie Dariusza Zagrodzkiego, członka naszego zespołu

Dariusz Zagrodzki ukończył studia prawnicze z wyróżnieniem. Obecnie jest wykładowcą z zakresu prawa międzynarodowego publicznego, prawa…
Oświadczenie EFHR w sprawie pochopnej propozycji zamknięcia szkół rosyjskiej mniejszości narodowej na Litwie

EFHR jednoznacznie i zdecydowanie sprzeciwia się propozycji zamknięcia szkół rosyjskiej mniejszości narodowej Napięcia związane z rosyjskimi…