• 2012/07/01

Europejska Fundacja Praw Człowieka poszukuje administratora

Europejska Fundacja Praw Człowieka jest prężnie rozwijającą się organizacją broniącą praw człowieka i mniejszości narodowych na Litwie. W związku z tym poszukujemy administratora – koordynatora projektów.

Oferujemy:

· twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę w środowisku międzynarodowym;

· ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach,   stażach i warsztatach.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych prawami człowieka oraz prawami mniejszości narodowych. Poszukujemy osobę ambitną, chcącą się uczyć i rozwijać, posiadającą znajomość obsługi komputera. Znajomość prawa i księgowości jest dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

· Obsługa administracyjna Fundacji;

· Koordynowanie projektów.

Wymagania:

· znajomość języków litewskiego, polskiego i angielskiego;

· komunikatywność, otwartość i elastyczność oraz chęć dalszego rozwoju i uczenia się.

Jeżeli jesteś zainteresowany/wana pracą – czekamy na CV, list motywacyjny na adres efhr@efhr.eu z dopiskiem ADMINISTRATOR do 11 lipca 2012 roku.

Powiązane artykuły

Stanowisko Europejskiej Fundacji Praw Człowieka w sprawie niepewnej przyszłości szkół dla mniejszości narodowych na Litwie

Ministerstwo Oświaty, Nauki i Sportu po raz kolejny wypowiada się w sprawie szkół mniejszości narodowych. Ministerstwo…
Czy na Litwie istnieje systemowe przyzwolenie na mowę nienawiści?

Internet stał się czymś więcej niż codziennym narzędziem informacji, pracy czy rozrywki. Mowa nienawiści również znalazła…
Poznajcie Dariusza Zagrodzkiego, członka naszego zespołu

Dariusz Zagrodzki ukończył studia prawnicze z wyróżnieniem. Obecnie jest wykładowcą z zakresu prawa międzynarodowego publicznego, prawa…