• 2015/03/25

Europejska Fundacja Praw Człowieka poszukuje prawnika

post_logo_efhrEuropejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) poszukuje prawnika na 0,25 – 1 etat.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną prawami człowieka oraz prawami mniejszości narodowych, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy:
• twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę;
• możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;
• możliwość używania języka obcego w pracy;
• ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach, stażach i warsztatach.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe prawnicze (co najmniej stopień bakałarza);
• dobra znajomość języka litewskiego i polskiego (warunek konieczny);
• znajomość języka angielskiego mile widziana.

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa prawna klientów Fundacji;
• analiza przepisów oraz orzecznictwa;
• przygotowywanie dokumentów procesowych;
• pozostałe zadania związane z funkcjonowaniem EFHR.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą – wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku litewskim i polskim na adres karjera@efhr.eu z dopiskiem Prawnik. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 2 kwietnia 2015 r.

EFHR

Powiązane artykuły

Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

W dniu 4 marca 2024 r. Sąd Rejonowy w Wilnie wydał orzeczenie w sprawie Pana Jarosława…
Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Sejm Republiki Litewskiej tuż przed końcem swojej kadencji zajmie się opracowaniem aktów prawnych dotyczących m.in. ochrony…
Stanowisko Europejskiej Fundacji Praw Człowieka w sprawie niepewnej przyszłości szkół dla mniejszości narodowych na Litwie

Ministerstwo Oświaty, Nauki i Sportu po raz kolejny wypowiada się w sprawie szkół mniejszości narodowych. Ministerstwo…