• 2014/07/14

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie!

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie!

ipcRuch na rzecz przeciwdziałania językowi nienawiści  jest organizatorem międzynarodowego konkursu fotograficznego poświęconego Europejskiemu Dniu Akcji przeciw Islamofobii i Nietolerancji Religijnej, który odbędzie się  21 września 2014 r.

Wszystkie osoby zainteresowane mogą wziąć udział w konkursie wysyłając swoje zdjęcie, którego tematem będzie różnorodność religijna i tolerancja. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w postaci talonu na zakupy o wysokości  300 €, jak również zostanie on zaproszony do uczestnictwa w jednej z akcji organizowanych przez Radę Europy.

Jeśli masz ukończone 13, ale nie więcej niż 30 lat, nie zwlekaj i prześlij swoje zdjęcie, termin nadsyłania prac upływa 1 września 2014 r. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: 13-17 lat i 18-30 lat. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie. Do zdjęcia można załączyć jego opis (max 420 znaków), który będzie objaśnieniem skąd taki pomysł na fotografię i co jego autor chciał przez nią przekazać. Liczy się kreatywność, adekwatność do tematyki konkursu, jak również, jakość zdjęcia. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.nohatespeechmovement.org/photo-competition.

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) zachęca również do wzięcia udziału w konkursie „Jesteśmy podobni”, który został przedłużony do końca września 2014 r. Jedną z głównych nagród jest laptop.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach i czekamy na wasze prace!

EFHR

Powiązane artykuły

Oferta pracy w EFHR na stanowisku koordynatora/-ki projektów

Oferta pracy w EFHR na stanowisku koordynatora/-ki projektów

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest organizacją pozarządową na Litwie działającą w zakresie ochrony i promowania…
Prezentacja kampanii EFHR „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i nazwisk” na obchodach dożynkowych w Solecznikach

Prezentacja kampanii EFHR „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i nazwisk” na obchodach dożynkowych w Solecznikach

17 września 2023 r. w parku miejskim w Solecznikach odbyły się tradycyjne dożynki. Dla południowo-wschodniego regionu…
Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) prezentuje kampanię społeczną pt. „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i nazwisk” na dożynkach w Rudziszkach

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) prezentuje kampanię społeczną pt. „Mam prawo do oryginalnej pisowni imion i…

W niedzielę 10-go września 2023 roku w Rudziszkach odbyło się tradycyjne święto plonów. Dożynki w tym…