• 2014/10/14

Nauka języka angielskiego razem z EFHR!

Nauka języka angielskiego razem z EFHR!

maturaJuż teraz ruszył niesamowicie ciekawy projekt! Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) z myślą o wszystkich, którzy uczą się języka angielskiego, bądź mają taki zamiar, a nie mają możliwości, stworzyła stronę internetową www.nauka.efhr.eu gdzie zupełnie za darmo, z odrobiną chęci zaczniesz mówić, pisać, a nawet myśleć po angielsku.

Dlaczego język angielsku jest tak popularny? Dlaczego to właśnie w tym języku mówi większość ludzi na świecie i jaka jest jego historia? Tego wszystkiego dowiesz się rozpoczynając bezpłatną naukę razem z EFHR.

Czy wiesz, że dla ponad 430 milionów ludzi język angielski jest językiem ojczystym? Gdziekolwiek się nie pojawisz, wszędzie spotkasz angielski!

Na stronie internetowej www.nauka.efhr.eu znajduje się kilka podstron i zakładek.

Language and Grammar (Język i gramatyka) to jeden z tych odnośników dzięki któremu nauczysz się wymowy, zasad pisania, zdobędziesz informację dotyczące gramatyki, a dzięki ćwiczeniom, filmikom czy quizom każdy będzie mógł samodzielnie doskonalić swoje umiejętności. Dzięki zakładce Communication zapoznasz się z tajnikami prowadzenia konwersacji po angielsku oraz wzbogacisz swoje słownictwo.

Nie wiesz jak napisać list do swojego przyjaciela zza granicy? A może przygotowujesz się do matury lub innego egzaminu i musisz nauczyć się pisać listy, eseje lub inne dokumenty po angielsku? I takie informacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Writing – How to?”. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat krajów anglojęzycznych? Poznać ich historie, kulturę? To wszystko jest dostępne w zakładce „Culture and Society”.

Quizy, animacje, filmiki, literatura i przydatne linki – to wszystko zdecydowanie ułatwi Ci naukę. Zupełnie za darmo, dzięki stronie www.nauka.efhr.eu przekonasz się jak łatwy i prosty jest angielski. Sam będziesz mógł sprawdzić swoje postępy! Dzięki testom i egzaminom, które są ogólnodostępne na podanej stronie dowiesz się, jakie są twoje braki, z czym masz problemy i czego jeszcze musisz się nauczyć.

Dziś język angielski jest niezwykle przydatny. Nie trudno zresztą zauważyć, że niektóre zwroty z języka angielskiego stały się dość powszechne w użytku w innych językach.

Nie trać czasu! Zacznij naukę z EFHR już dziś!

EFHR

Powiązane artykuły

Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Sprawa prowadzona przez Europejską Fundację Praw Człowieka (EFHR) dotycząca zapisu imienia i nazwiska profesora Jarosława Wołkonowskiego…
Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

W dniu 4 marca 2024 r. Sąd Rejonowy w Wilnie wydał orzeczenie w sprawie Pana Jarosława…
Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Sejm Republiki Litewskiej tuż przed końcem swojej kadencji zajmie się opracowaniem aktów prawnych dotyczących m.in. ochrony…