• 2017/08/02

Oferta pracy w EFHR – koordynator projektów

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR), organizacja pozarządowa działająca od 2010 roku z siedzibą w Wilnie oferuje nieodpłatną pomoc prawną w zakresie praw człowieka, organizuje szkolenia, aktywnie prowadzi kampanię walki z mową nienawiści w przestrzeni internetowej. Więcej o działalności EFHR można się dowiedzieć na stronie www.efhr.eu

W chwili obecnej EFHR poszukuje nowego członka zespołu. Jeśli interesujesz się prawami człowieka i chcesz się rozwijać w organizacji pozarządowej, to czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja projektów;
  • Organizacja przedsięwzięć;
  • Współpraca z organizacjami międzynarodowymi i państwowymi;
  • Sporządzanie wniosków projektów;
  • Pisanie artykułów i kampanii informacyjnych;
  • Pomoc administracji w codziennych czynnościach.

Oferujemy:

  • Ciekawą i dynamiczną pracę;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych lub krajowych szkoleniach, konferencjach;
  • Możliwości rozwoju;
  • Możliwość współpracy z umową o pracę lub świadczonych usług;
  • Pracę w otwartym zespole – obiecujemy kawę każdego rana.

Wymagania (czego oczekujemy od Ciebie):

  • Wyższe wykształcenie;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. litewskiego, polskiego, angielskiego w mowie i piśmie (konieczne);
  • Umiejętność posługiwania się komputerem;
  • Odpowiedzialność, samodzielność;
  • Doświadczenie koordynacji projektów – atut.

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny w jęz. litewskim/angielskim i polskim na adres karjera@efhr.eu z dopisem „Koordynator projektów”. Termin nadesłania zgłoszeń mija 14 sierpnia 2017 r.

EFHR

Powiązane artykuły

Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Sprawa prowadzona przez Europejską Fundację Praw Człowieka (EFHR) dotycząca zapisu imienia i nazwiska profesora Jarosława Wołkonowskiego…
Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

W dniu 4 marca 2024 r. Sąd Rejonowy w Wilnie wydał orzeczenie w sprawie Pana Jarosława…
Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Sejm Republiki Litewskiej tuż przed końcem swojej kadencji zajmie się opracowaniem aktów prawnych dotyczących m.in. ochrony…