• 2023/09/25

Oferta pracy w EFHR na stanowisku koordynatora/-ki projektów

Europejska Fundacja Praw Człowieka (EFHR) jest organizacją pozarządową na Litwie działającą w zakresie ochrony i promowania praw człowieka, w tym praw mniejszości narodowych.

Obecnie do naszego zespołu w Wilnie poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora/-ki projektów.  Jeśli interesuje Cię praca w organizacji pozarządowej i chcesz zaangażować się w działania na rzecz praw człowieka, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Skontaktuj się z nami!

Oferujemy:

  • twórczą, ciekawą i dającą dużo satysfakcji pracę;
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym;
  • ciągły rozwój poprzez udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach, konferencjach, stażach i warsztatach;
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej;
  • udział w inicjatywach i kampaniach społecznych przeciwko rasizmowi, dyskryminacji i nacjonalizmowi;
  • wkład w promowanie aktywności społecznej i obywatelskiej wśród młodzieży poprzez bezpośredni kontakt ze wspólnotą lokalną;
  • umowę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • pracę na połowę etatu lub cały etat (w zależności od dostępności);
  • wynagrodzenie: od 840 euro brutto (w zależności od zaangażowania i nakładu pracy).

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i koordynowanie projektów;
  • sporządzanie wniosków grantowych;
  • organizacja przedsięwzięć;
  • współpraca z organizacjami i instytucjami międzynarodowymi i krajowymi oraz z ich przedstawicielami;
  • przygotowywanie komunikatów informacyjnych;
  • działalność administracyjna.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku studiów);
  • dobra znajomość języka litewskiego, polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • komunikatywność oraz chęć dalszego rozwoju;
  • odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnej pracy;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku koordynatora projektów jest mile widziana.

Jesteś zainteresowany/a?

Czekamy na Twoje CV na adres mailowy info@efhr.eu z dopiskiem „KOORDYNATOR/KOORDYNATORKA PROJEKTÓW”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 października 2023.

Masz pytania? Zadzwoń pod +370 691 50 822 lub napisz wiadomość na info@efhr.eu

Przesyłając zgłoszenie kandydat udostępnia swoje dane osobowe organizacji VšĮ „Europos žmogaus teisių fondas“. Pozyskane dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji pracownika/praktykanta Fundacji do chwili zakończenia procesu rekrutacyjnego. Jeżeli po zakończeniu rekrutacji odrzucimy Pana/Pani kandydaturę na odpowiednią pozycję pracy czy praktyk i nie podpiszemy z Panem/Panią umowy o pracę lub umowy o odbyciu praktyk, wszystkie dane osobowe kandydata pozyskane w celach rekrutacyjnych zostaną przez nas bezpiecznie zniszczone.

Powiązane artykuły

Odwołanie do Sądu Okręgowego w Wilnie – spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

Sprawa prowadzona przez Europejską Fundację Praw Człowieka (EFHR) dotycząca zapisu imienia i nazwiska profesora Jarosława Wołkonowskiego…
Spór o znaki diakrytyczne w pisowni imion i nazwisk

W dniu 4 marca 2024 r. Sąd Rejonowy w Wilnie wydał orzeczenie w sprawie Pana Jarosława…
Ochrona mniejszości narodowych – prace nad zmianami legislacyjnymi

Sejm Republiki Litewskiej tuż przed końcem swojej kadencji zajmie się opracowaniem aktów prawnych dotyczących m.in. ochrony…